callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

10 жовтня в Києві відбувся тренінг присвячений продукції брендів JOST, Edbro та Rockingrer.В рамках співпраці з представництвом JOST Group компанія Strans провела ознайомчо-навчальний тренінг присвячений продукції виробника. JOST Group – це світовий виробник та постачальник систем, модулів та компонентів для вантажного автотранспорту. Лідерська позиція JOST Group зумовлена силою брендів, що входять до його складу. Одними з таких є власне JOST, Edbro та Rockingrer.


Rockingrer був заснований ще в ХІХ ст. Дуже швидко бренд став визнаним виробником муфт для причепів. Продукцію Rockingrer складають зчіпні петлі, тягово-зчіпні пристрої, дишла, траверси та інше. Edbro – це торгова марка зі столітньою історією, котра відома завдяки надійності своїх гідравлічних систем. Під брендом JOST вже багато років випускаються сідельно-зчіпні пристрої, шворні, поворотні круги, опорні пристрої, контейнерна техніка, лічильники пробігу і т.д.


В ході тренінгу представники Strans ознайомилися з асортиментом зазначених торгових марок, його характеристиками та вимогами до ефективного використання. Захід був розбитий на 4 інформаційні блоки. Один з них був присвячений власне компанії Strans та принципам її роботи. Всі учасники отримали відповідні сертифікати, що підтверджують якість отриманих знань. Завершився цей день святковою вечерею, яка стала чудовим фіналом насиченого, проте цікавого дня.


Слідкуйте за новинами нашої компанії й надалі! А також не забудьте підписатися на наші сторінки в Facebook та Instagram!