callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

27 вересня відбудеться відкриття нового магазину Strans у м. Харків!Довгоочікуване розширення мережі магазинів компанії на схід дозволить значно спростити та пришвидшити процес відбору та отримання запчастин в центрально-східному регіоні України. Це у свою чергу значно зменшить збитки клієнтів Strans від простою авто.
Магазин був оформлений згідно з відпрацьованими правилами та нормами компанії. Зручне планування та сучасний дизайн дозволять відвідувачам швидко та без ускладнень ознайомитись з асортиментом. Відносно останнього, то наразі відбувається надходження запчастин для вантажівок, спецтехніки та автобусів. Планується до моменту запуску забезпечити наявність в магазині більшості продукції, котру представляє компанія Strans на ринку.


Ще один важливий етап підготовки відкриття – підбір персоналу – вже завершився. Компанія відібрала найкращих кандидатів, котрі додатково пройшли попередню спеціальну підготовку. Займатися організацією роботи магазину та персоналу будуть найбільш досвідчені менеджери компанії. Їх завдання – підтримувати рівень обслуговування згідно з найвищими стандартами Strans.


Мета цієї тривалої підготовки – забезпечити для кожного клієнта високоякісні запчастини, найкращий сервіс та професійну консультацію сертифікованих спеціалістів.


Новий магазин можна знайти за адресою : м. Харків, вул. Морозова 17. Контактний телефон: 098 189 00 70


Щоб бути в курсі всіх новин в житті компанії, слідкуйте за нашими новинами на сайті та в соцмережах й надалі!