callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

З 7 по 9 вересня для працівників Strans було проведено корпоратив.На захід кожен магазин Strans вислав своїх представників. Тож загальна кількість учасників, які взяли участь в корпоративі, – це більше ніж 50 працівників компанії з різних міст та регіонів. Місцем проведення заходу було обрано с. Ворохта (Івано-Франківська обл.). В програмі були не лише розваги та відпочинок (як-то більярд, сауна, шашлик та інші), проте й навчальні семінари. На них учасників ознайомили з основними принципами роботи компанії, стратегічними планами, провели семінар присвячений мотивації та принципам ефективної роботи.
Проте найочікуванішою та найфеєричнішою подією для всіх став підйом на Говерлу. 4 години, доки він тривав, кожен зміг перевірити свою силу волі та снагу, й жоден не спинився на півдорозі. Цей підйом став уособленням тих принципів, на яких побудована компанія Strans: віра в себе, свої сили та прагнення до перемоги.


Дізнавайтеся найцікавіші новини з життя Strans першими! Підписуйтесь на наші сторінки Facebook та Instagram, а також слідкуйте за новинами на сайті.