В усіх магазинах мережі Strans з 14 серпня стартує акція на продукцію Behr Hella!Умови акції дуже прості:купуй продукцію Behr Hella, накопичуй бали та вигравай подарунки! Нагадуємо, що німецький виробник Behr Hella пропонує понад 7,5 тисяч якісних комплектуючих для автомобілів. Всі вони відповідають найвищим європейським стандартам якості та виготовлені з безпечних та якісних матеріалів.


Акція діє на наступні комплектуючі: лампочки, фари, гідромуфти та габарити. Тож, купуючи такі необхідні речі, кожен клієнт може отримати:


  • 100 грн. на мобільний щотижня,
  • запрошення на святкову вечірку на базі відпочинку "Шервуд",
  • cучасний планшет Samsung Galaxy Tab S2.Розіграші поповнень відбуватимуться щотижня. 100 гривень на мобільний зможе отримати 10 учасників з найбільшою кількістю балів отриманих за тиждень. Фінальний розіграш запрошень на вечірку пройде в листопаді. Переможцями стануть 20 щасливців з найбільшою загальною кількістю балів, а 3 клієнти, що зайняли лідируючі позиції отримають планшети.


Акція діє по всій території України з 14.08.2017 по 10.11.2017. Деталі запитуйте у наших менеджерів та на сторінках соцмереж.


Слідкуйте й надалі за нашими новинами, щоб не пропустити нічого цікавого!