callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

В усіх магазинах Strans було встановлено максимально знижені ціни на продукцію відомого британського виробника мастил – компанії Clever Oil.Тепер напис на мастилах «Clever Oil» гарантує Вам не лише якісний продукт, але й максимально вигідну покупку, оскільки ціна на кожен літр в магазинах Strans знижена практично до оптової вартості продукту: мінімальна вартість одного літру – від 1,63 євро.


Clever Oil – це відомий британський виробник мастил для легкових та вантажних автомобілів, а також фільтрів для авто. Наразі, завдяки регулярним інвестиціям направленим на застосування інноваційних технологій, відбувається постійна модернізація виробничого процесу. Це, а також постійний контроль якості за допомогою комп’ютерних та лабораторних тестувань, дозволяє компанії постачати на ринок одні з найбільш якісних мастил. Придбати їх можна за посиланням:https://strans-shop.com.ua/clever-oil.


Нагадуємо також, що в магазинах Strans наразі вже діє бонусна програма для покупців Clever Oil, завдяки якій кожен наш клієнт має можливість обмінювати накопичені бали на обрані подарунки.


Щоб не пропустити жодної вигідної пропозиції, слідкуйте й надалі за нашими новинами на сайті та у Facebook!