callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

Цими вихідними працівники Strans та деякі з учасників минулих тренінгів компанії відвідала завод Eaton в м. Тчев (Польща).Для співробітників та клієнтів Strans була організована та проведена екскурсія на заводи корпорації Eaton. Під час неї команда від Strans відвідала виробничі потужності в Тчеві, а саме, завод Eaton Automotive Components, котрий виробляє комплектуючі для легкових авто, та Eaton Truck Components – завод по виробництву автозапчастин для вантажівок. Крім того клієнтам та працівникам Strans пощастило побувати в інженерному центрі компанії.


Додатково на всіх чекав приємний бонус. Для учасників провели екскурсію по Гданську та організували похід на місцеву броварню та в боулінг. То ж під час поїздки клієнти та працівники Strans могли не лише навчатися, але й активно відпочивати.


Нагадуємо, що Eaton – це одна з найбільших корпорацій, що займається виробництвом у сфері електричної, гідравлічної та механічної енергії авто. Сьогодні її штат складає більше ніж 100 000 співробітників по всьому світу.


Слідкуйте й надалі за нашими новинами на сайті та в Facebook!