callback

замовити дзвінок

×

Надішліть Ваші контакти і наш менеджер зв'яжеться з Вами:

18 – 20 червня одну з найбільших виставок відновлюваної промисловості в світі ReMaTec відвідали представники Strans.Цього року на ReMaTec більше 260 компаній з 95 країн світу представляли свої нові продукти або послуги. Загальна кількість людей, що відвідали виставку, – 3600 чоловік, а площа виставкової зали, спеціально спорудженої для заходу, склала аж 12 500 м2.


Протягом трьох днів на виставці проходили офіційні та неофіційні заходи. На них компанії-учасники знайомили відвідувачів зі своїми інноваціями в певних галузях. Серед новинок (можна сказати у світі) були представлені вдосконалені клапан рециркуляції відпрацьованих газів і гальмівні супорти, технологія промислового відновлення турбонагнітачів та багато інших винаходів та ідей. Кожного дня відвідувачі виставки могли послухати виступи експертів в тих чи інших галузях.


Працівникам Strans відвідини ReMaTec надали можливість познайомитися з інноваціями в автомобільної промисловості та дозволили дізнатись про нові методи технічного обслуговування та ремонту авто. Здобуті знання планується використати для подальшого покращення методів роботи компанії та обслуговування клієнтів.


Слідкуйте за нами на сайті та в Facebook й дізнавайтесь перші про наші зміни та покращення!